Doświadczenie

logo1
logo2
logo3

Doświadczenie

Pierwsze doświadczenia zdobywałem w firmie AMICA S.A. we Wronkach, gdzie dostałem się jako laureat konkursu studenckiego Klubu Partnera AE na praktyki studenckie. Największa firma produkująca AGD w Polsce robiła wrażenie, wtedy jeszcze wszystkie elementy powstawały na miejscu w fabryce. To była prawdziwa firma produkcyjna . Wtedy zobaczyłem jak skomplikowana jest taka produkcja, dystrybucja i marketing.

Następnie miałem praktyki studenckie w TVP Poznań w redakcji Teleskopu. Mogłem zobaczyć produkcję telewizyjną od kuchni. Ciągły stres, praca dziennikarzy od rana do wieczora, presja czasu. Nie wszystko co fajnie wygląda na wizji, takie jest w rzeczywistości.

Dostałem się na staż do Kompanii Piwowarskiej do działku Trade Marketingu, a następnie zaproponowano mi pracę . Był to czas, gdy mogłem zobaczyć potężny koncern od środka i pracować przy markach piwa Lech i Tyskie. Jednym z pierwszych moich zadań była praca przy kampanii reklamowej piwa bezalkoholowego Lech. Wtedy piwo Lech przecierało szlaki, marketing musiał wykonać ogromną pracę, żeby dotrzeć do punktów handlowych, których właściciele nie mogli uwierzyć, po ktoś miałby kupować piwo bez alkoholu. Dziś w każdym punkcie gastronomicznym obowiązkowo jest piwo bezalkoholowe.

Amica
TVP3 Poznań
Kompania piwowarska

Pierwsze pomysły dla Tyskie

5
11
plakat2
10
plakat3
4
9
8
7
6
3
2
1

Tyskie

Kampania Tyskie przy granicy z Niemcami

http://marekzientecki.pl/wp-content/uploads/2020/10/testlogo.png
Słoneczna 24 66-300 Międzyrzecz
957 411 627
marekzientecki.pl

Marek Zientecki. Entrepreneur. Innovator. Funny man. Business with passion.

Copyright Marek Zientecki 2020