Działalność

Należymy do FBN Poland międzynarodowej organizacji zrzeszającej największe firmy rodzinne w Polsce.

FBN logo firmy rodzinne

Family Business Network

Międzynarodowa organizacja zrzeszająca przedsiębiorców rodzinnych z całego świata. Działamy od 1989 r. zrzeszając ponad 4000 firm rodzinnych i 17500 członków rodzin przedsiębiorców w 33 organizacjach krajowych i regionalnych, obejmujących 65 krajów, m.in. FBN Poland. FBN Poland zrzesza 50 rodzin przedsiębiorców z całej Polski w tym jedne z największych firm rodzinnych – LPP, VOX, Nowy Styl czy Colian.

Fundacja Firmy Rodzinne

Organizacja powstała w 2011 roku. Fundacja stawia sobie za cel, aby poprzez integrację, wspieranie oraz promowanie działań, zadbać o wspólny interes rodzin biznesowych i ich otoczenie. Dzięki działaniom Fundacji zyskuje się możliwość skorzystania z pomocy, wiedzy oraz doświadczeń innych firm rodzinnych podczas spotkań mentoringowych w firmach prowadzonych rodzinnie. Prezesem fundacji jest Katarzyna Gierczak, która świetnie integruje środowisko firm rodzinnych.

logo FFR firma rodzinna AGOS
IFR

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych

Stowarzyszenie powstało w 2008 roku w Warszawie z inicjatywy osób, reprezentujących środowiska biznesu, akademickie oraz eksperckie. IFR jest obecnie największą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych w Polsce.

http://marekzientecki.pl/wp-content/uploads/2020/10/testlogo.png
Słoneczna 24 66-300 Międzyrzecz
957 411 627
marekzientecki.pl

Marek Zientecki. Entrepreneur. Innovator. Funny man. Business with passion.

Copyright Marek Zientecki 2020