O mnie

O mnie

Kim jestem

Nazywam się Marek Zientecki, jestem właścicielem firmy AGOS GROUP działającej w branży produkcji maszyn rolniczych, elementów metalowych dla budownictwa i nieruchomości.  Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja silosów paszowych i zbożowych. Jesteśmy liderem produkcji silosów paszowych  realizując około 800 inwestycji rocznie. Przez ostatnie 25 lat zrealizowaliśmy około 13 000 inwestycji w Polsce i Europie. Jesteśmy jedyną firmą w Europie, w której zamówienie na silosy może być zrealizowane w 48 godzin. Wszystkie podzespoły od A do Z  produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym, posiadamy własny  transport i ekipy monterskie. Posiadamy szereg patentów i wzorów użytkowych na rozwiązania w branży rolniczej. Produkujemy opatentowany przez nas,  najtańszy dostępny na rynku, system załadunku i rozładunku silosów przy pomocy Turbożmijek.

AGOS GROUP

Firma AGOS została założona w 1978 roku przez mojego ojca Józefa Zienteckiego, wybitnego innowatora i geniusza rozwiązań technicznych. W 2008 roku przejąłem prowadzenie firmy i poszerzyłem portfolio produktowe. Firma dynamicznie się rozwija, dywersyfikując swoją działalność na inne branże i sprzedając swoje produkty w całej Europie. Udało mi się stworzyć zespół ludzi, którzy razem ze mną rozwijają firmę i wierzą w moją wizję. Bez nich jestem nikim. Kluczową rolę w rozwoju odgrywa mój ojciec, który często sprowadza mnie na ziemię i wdraża dużo prostsze i skuteczniejsze rozwiązania. Choć czasem moje wizje są szalone i zbyt przyszłościowe, to mimo to razem podążamy w jedną stronę . To dzięki jego pasji i poświęceniu ciągle się rozwijamy.

Wyzwania

Kiedy na jednym z wykładów zapytano mnie „A co takiego jest fascynującego w silosach”, odpowiedziałem „wyzwania”. Biznes to ciągłe nowe wyzwania i rozwijanie nie tylko firmy, ale też siebie. W prowadzeniu biznesu nie ma takiego momentu, kiedy można powiedzieć, że nie da się zrobić więcej. Prowadzenie działalności gospodarczej, to ciągłe udoskonalanie i rozwijanie produktu lub usługi w celu osiągnięcia perfekcji.

Życie traktuję jako jedną, wielką przygodę, z której musimy codziennie jak najwięcej czerpać. Bardzo cenię sobie takie wartości, jak rodzina, miłość i przyjaźń – człowiek z natury jest osobą społeczną, dlatego nie wyobrażam sobie życia w samotności, bez osób, które kocham.

Polecam

marekzientecki.pl

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową, którą prowadzę już 15 lat.

O mnie – możesz poznać moją historię, doświadczenie oraz książki, które ukształtowały moją osobowość

Biznes – poznasz wszystkie moje biznesy, którymi na co dzień się zajmuję

Działalność – wykłady i konferencje, w których biorę udział

Ciekawostki – ciągle generuje nowe pomysły

Dla mediów

PRESS PACK
Pliki do pobrania dla mediów
Profesjonalne FOTO / LOGO
Super Jakość !

POBIERZ

100 zdjęć w super jakości
SESJA / BIURA / PRODUKCJA / PRODUKTY
LOGO ORYGINAŁY
http://marekzientecki.pl/wp-content/uploads/2021/01/computer-icons-download-directory-button-clip-art-background-transparent-downloading-png-9b2fb36bfa2eb9350b7b445ba082b234-160x160.png
http://marekzientecki.pl/wp-content/uploads/2020/10/testlogo.png
Słoneczna 24 66-300 Międzyrzecz
957 411 627
marekzientecki.pl

Marek Zientecki. Entrepreneur. Innovator. Funny man. Business with passion.

Copyright Marek Zientecki 2020