Moje pasje

Lotnictwo

Jestem fanem lotnictwa, które od zawsze mnie pasjonowało. Potrafię godzinami wpatrywać się w startujące z lotniska samoloty. W związku z tym, że dużo latałem samolotami po świecie i zwiedziłem największe porty lotnicze świata, znam każdy model samolotu pasażerskiego. Namiastką latania jest dla mnie dron, który umożliwia mi się wznieść w powietrze i poczuć się jak ptak.

Wino

Uwielbiam wino, bo to naturalny trunek ze swoją duszą i historią. Latem preferuje wina białe, zaś zimą czerwone. Najbardziej mi smakują wina włoskie i białe polskie szczepu Solaris. Co roku organizuję wyjazd dla znajomych na Winobranie do Zielonej Góry i do pobliskich winnic. Za najlepszą polską winnice uważam Winnice Pszczew z białym winem Solaris i Winnicę Gosthorze z genialnym polskim szampanem. Organizuję Wine Tastingi dla znajomych, którzy podzielają moją winiarską pasję.

Podróże

Jedną z moich pasji są podróże, uwielbiam razem z żoną zwiedzać piękne zakątki świata. Uważam, że podróżowanie to nie tylko mile spędzony czas i wspomnienia do końca życia, ale też świetne narzędzie edukacji. Poznawanie nowych kultur i doświadczanie ich, radykalnie zmienia nasz pogląd na świat. Odwiedziłem około 40 krajów, całą Europę , USA , Dubaj, Tajlandię itd.

Fotografia

Fotografia to moje hobby, które świetnie łączy się z podróżami. Z każdej wyprawy przywożę setki zdjęć. Kręcę też amatorskie filmy. Mój film z mieszkania Roberta Lewandowskiego na Złotej 44 obejrzało już 4 mln widzów. Wszystkie największe media fakt.pl , Se.pl, pudelek.pl , Onet.pl , THE SUN publikował mój film.  Od kilku lat posiadam drona do robienia zdjęć i filmów z powietrza. Swoje materiały często udostępniam dla mediów, które chętnie je publikują. Największą karierę zrobiło jezioro w kształcie Serca, które nakręciłem z drona. Film z tym nagraniem ma około 200 tys. wyświetleń. Nawet telewizja TVN zrobiła transmisję na żywo z nad jezioro dla programu Dzień Dobry TVN. Kilka wejść pogodowych poprowadził Bartek Jędrzejak.

http://marekzientecki.pl/wp-content/uploads/2020/10/testlogo.png
Słoneczna 24 66-300 Międzyrzecz
957 411 627
marekzientecki.pl

Marek Zientecki. Entrepreneur. Innovator. Funny man. Business with passion.

Copyright Marek Zientecki 2020